fbpx
Події
Україна почала масштабну спецоперацію з контролю на кордоні, яка охопить 15 областей

Україна розпочинає спільну з Євросоюзом операцію з контролю кордону, яка охопить 15 прикордонних областей та Київ.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України у Facebook, передає Depo.ua.

За даними МВС, у спільній операції візьмуть участь територіальні підрозділи взаємодіючих структур, радіотехнічні частини Повітряних Сил ЗСУ, ресурси прикордонних відомств суміжних держав і міжнародних організацій, серед яких Європейське агентство Frontex, Місія ЄС Eubam, Interpol, Europol, аташе з правоохоронних питань і офіцери зв’язку дипустанов іноземних держав в Україні.

Під час операції буде здійснюватись повітряний моніторинг прикордонних районів та лінії кордону із застосуванням прикордонної (зокрема безпілотної) авіації, перевірки суб’єктів авіаційної діяльності поза межами контрольованих прикордонних районів, поїздів, які рухаються до кордону, місць накопичення контрабандних товарів та вантажів тощо. Також операцією передбачені спільні заходи з охорони кордону із колегами суміжних країн, патрулювання морської та річкових ділянок.

“Основною метою операції має стати зниження рівня протиправної діяльності на державному кордоні, в прикордонних районах та областях. Операція сприятиме стабілізації обстановки не лише на державному кордоні, а й у центральних регіонах країни, так як територіально охопить 15 прикордонних областей (крім зони АТО) та Києва”, – зазначили в МВС.

Операція триватиме з 4 квітня по 30 листопада цього року.

Читайте також:   Стало відомо, хто в Європарламенті не підтримав безвіз для України

Джерело.