fbpx
Події
Україна підписала угоду про безвіз із ще одною країною

Український паспорт стає ще ціннішим у світі.

Зокрема, напередодні Україна та Гватемала підписали угоду про безвізовий режим.

Про це повідомив очільник МЗС Дмитро Кулеба у  Twitter.

25 липня лідер Гватемали здійснив історичний візит до Києва і зустрівся з Зеленським. Було підписано угоду про безвізовий режим і меморандум про співпрацю між дипломатичними академіями.

— Радий повідомити, що в межах візиту було підписано міжурядову угоду про взаємне скасування візових вимог. Переконаний, що це сприятиме не тільки розвитку бізнесових і соціальних зв’язків між нашими країнами й народами, — сказав президент України Володимир Зеленський.

Також президент України наголосив, що між Україною та Гватемалою започатковано торговельно-економічний діалог для реалізації конкретних проектів.

Гватемала підтвердила зацікавленість у закупівлі української агропромислової продукції без посередників та у налагодженні промислових зв’язків.

Гватемала розташована між двома океанами – Тихим та Атлантичним. Країна межує з Мексикою, Гондурасом, Белізом та Сальвадором. Більше половини її території (близько 54%) покрито тропічними джунглями, серед яких височіють вулкани. Це одна з найколоритніших країн Центральної Америки, один із центрів цивілізації майя, екзотика та вологі тропічні ліси — все це дивовижна Гватемала. У Гватемалу варто їхати , якщо вам нестерпно хочеться познайомитися зі справжніми індіанцями, на власні очі побачити селища, в яких живуть нащадки легендарних майя, поринути з головою в місцеві звичаї . Туристи з усього світу поспішають до Гватемали насолодитися красою тутешньої природи та пам’ятками давнини.