fbpx
Події
Україна отримала оплачену ще 2015 року вакцину від сказу

Ліки вже пройшли процедуру розмитнення. В Україну прибули вакцини від сказу. Їх передано по лінії дитячого фонду ООН UNICEF, а придбано за кошти державного бюджету, котрі були виділені ще торік у грудні. Також у МОЗ повідомили, що на першу декаду серпня цього року планується поставка всієї кількості вакцини для профілактики кашлюку, дифтерії, правця (АКДП) – 1,77 млн доз, вакцини для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДС-М) – 1,6 млн доз, бівалентної оральної вакцини проти поліомієліту і чергова поставка вакцини проти гепатиту В.

Вакцина для профілактики туберкульозу в кількості 2,5 млн доз буде поставлена протягом серпня 2016 року. У ЮНІСЕФ відзначали, що дотримання графіка поставок вакцин залежить від своєчасної реєстрації вакцин. Експерти фонду підкреслювали, що, згідно з міжнародною практикою закупівель вакцин, середньостатистичний цикл процесу закупівель в середньому триває один рік. Країни замовляють вакцини на два-три роки вперед. Як повідомлялося, в Україні собаки-безхатченки масово нападають на людей, а в лікарнях спостерігається дефіцит вакцини проти сказу.

“Уже багато років ми не отримуємо централізовано антирабічних вакцин. Але в кожній установі є мінімальний запас на випадок, якщо 100% відомо, що собака, який укусив, є скаженим. В інших випадках рекомендують спостерігати за тваринами”, – зазначив речник управління охорони здоров’я в Миколаївській області Юрій Багрянцев.

Більше читайте тут:НІМЕЦЬКІ ДОСЛІДНИКИ УСПІШНО ВИПРОБУВАЛИ УНІВЕРСАЛЬНУ ВАКЦИНУ ВІД РАКУ

Джерело.

Реклама