fbpx
Події
Україна може ввести візи для Росії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін не відкидає запровадження візового режиму з Росією, проте вважає за необхідне зберігати дипломатичні відносини з РФ.

– Це питання має кілька аспектів. По-перше, політичний. Звичайно, ми повинні чітко контролювати в’їзд із території Росії в Україну. І ми це зробили – зараз в’їзд здійснюється тільки за закордонними паспортами і тільки через міжнародні та міждержавні пункти пропуску.

Якщо ми запровадимо візовий режим, чи дозволить це нам ефективніше фільтрувати агентів ФСБ та інших російських спецслужб, які будуть працювати з метою дестабілізації? Однозначної відповіді я тут не бачу, – сказав міністр, передає Інтерфакс – Україна.

Крім того, Росія відразу почне розкручувати в ЗМІ випадки, де літні люди або діти через запровадження віз не можуть побачити своїх родичів, зазначає Клімкін.

– Ось мене часто запитують: навіщо зберігати дипломатичні відносини з Росією в умовах російської агресії? Основний зміст цих дипломатичних відносин полягає в тому, що ми можемо допомагати українцям, яких на території РФ більше 4 мільйонів, – підсумував міністр.

Читайте також:  Порошенко перевів у посилену бойову готовність всі підрозділи біля Криму

Джерело.