fbpx
Дозвілля
Указ короля Саудівської Аравії шокував всю країну, а потім і планету

Коли ми клацаємо кнопками телевізійного пульта і бачимо на екрані депутатів, бізнесменів, політиків, які дають інтерв’ю, то часто мимоволі думаємо: «Краще б ти не демагогію розводив, а поділився своїм капіталом з незаможними!». Сьогодні ми хочемо розповісти історію про те, як щедрий правитель вирішив винагородити жителів своєї країни . Це не казка або чергова качка журналістів, а як там не є реальність.

Нинішній король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз аль-Сауд, батько відомої модниці Діни Абдулазіз аль-Сауд, сів на трон в січні 2015 роки після смерті свого єдинокровного брата .

Через пару днів після цього він видав указ, який поставив на вуха не тільки жителів країни, а й весь світ. У ньому йдеться про грошову винагороду державним службовцям, пенсіонерам, студентам в розмірі двомісячної виплати на загальну суму в 30 мільярдів доларів. Більш того, в цьому ж документі заявляється про прощення приблизно 500 тисячам цивільних ув’язнених грошових штрафів в розмірі понад 500 тисяч саудівських ріалів (що дорівнює приблизно 133 тисячам доларів). Також всіх іноземних ув’язнених новий правитель вирішив видворити з країни з подальшою забороною в’їзду до королівства, таким чином в’язницю їм замінить депортація.

Читайте також: 90-РІЧНА КОРОЛЕВА БРИТАНІЇ ПОКАТАЛА КЕЙТ МІДДЛТОН НА ПОЗАШЛЯХОВИКУ (ФОТО)

У цьому ж указі новоспечений король виділяє 20 мільярдів доларів на будівництво нових споруд по забезпеченню населення питною водою і електрикою. Це ще далеко не все. Салман ібн Абдул-Азіз аль-Сауд виділив всім літературним клубам, зареєстрованим в країні, а також клубам суперліги футбольного чемпіонату Саудівської Аравії по 10 мільйонів ріалів, командам першої ліги – по 5 мільйонів ріалів, а всім іншим клубам – по 2 мільйони саудівських ріалів.

ukaz-korolya

Джерело.

Реклама

facebook