fbpx

Учені назвали вік, коли жінка виглядає найпривабливіше

Британські вчені дійшли висновку, що піку своєї жіночої краси і привабливості представниці прекрасної статі досягають у 31 рік.

Саме в цьому віці володіючи одночасно природною красою, упевненістю в собі і виробленим відчуттям стилю, жінка досягає свого піку краси, пише Кореспондент.

У ході опитування, проведеного вченими, близько 70% респондентів назвали впевненість у собі ключовим фактором, який робить жінку бажаною. 67% заявили, що вкрай важлива зовнішність, а 47% віддали перевагу почуттю стилю, який, на їхню думку, змушує звернути увагу на ту чи іншу дівчину.

Майже дві третини опитаних жінок погодилися із твердженням, що краса приходить з віком.

Більше половини заявила, що з часом позбулися від підліткових комплексів і відчували себе все більш красивими. Ще 55% зазначили, що поступово розібралися з тим, який макіяж підходить їм найбільше.

“Дослідження підтвердило те, що багато хто давно й так підозрював: справжня краса – це щось більше, ніж просто приємна зовнішність. Це поєднання впевненості в собі, стилю та індивідуальності”, – заявили автори дослідження. При цьому дослідники зазначають, що число впевнених у собі жінок варіюється в залежності від місця проживання.

Так, столичні дівчата виявилися впевненими в собі – 37% з них назвали себе красунями. Тим часом у провінції настільки сміливих дам виявилося всього 28%.

Читайте також:КОЛИ ПАРАМ ТРЕБА РОЗЛУЧАТИСЯ: РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ

Джерело.

You cannot copy content of this page