fbpx
Без рубрики
Учасниця шоу “Холостяк-7” Христина, повідомила хто ймовірно стане переможцем (фото)

Скромниця Христина Кузьміна, яка нещодавно покинула реаліті-шоу «Холостяк-7» на СТБ, розповіла про своє особисте життя після проекту і про те, хто з дівчат найбільше підходить Дмитру Черкасову.

В інтерв’ю Viva.ua учасниця 7-го сезону реаліті «Холостяк» Христина зізналася, що найгарячіший епізод з побаченням в стилі «50 відтінків сірого» вона дивилася разом з сім’єю – мамою, татом і сестрою. Що вона при цьому відчувала, які відносини її пов’язують з іншими учасницями проекту і кого вона бачить в ролі переможниці – в ексклюзивному інтерв’ю.

– Христина, як рідні відреагували на те, що ти пішла на проект «Холостяк-7»?

Мої батьки трохи остовпіли, так як не очікували від мене такого повороту подій (сміється). Хоча у мене дитинство було публічним, тому що я займалася танцями – про мене писали в газетах, показували по телевізору. Але потім був проміжок, коли я пішла в затишшя, хотіла щоб про мене ніхто не знав. І тут раптом на тобі!

На мій подив, тато підтримав цю мою ідею, а мама була проти. Хоча я думала, що буде навпаки, адже тато в мене все-таки кавказької національності, і в нашій сім’ї прийнято, щоб чоловік виявляв ініціативу, домагався дівчину.

– А чому ти вирішила піти на кастинг?

Я дивилася 1-й сезон з Яною Соломко та просто обожнювала її. Вона близька мені по духу. Потім якось випадково почала дивитися 6-й сезон з Іраклі. Мені подзвонила подружка і каже: «Може, ти десь зареєструєшся, люди якось знайомляться там». В цей же день я дивилася черговий випуск проекту, і тут в пост-шоу Роза Аль-Намрі говорить про кастинги. І я подумала, чому б і ні? І відправила анкету, але думала, що на цьому все і закінчиться. Через тиждень мені подзвонили і запросили приїхати на кастинг, я, звичайно, здивувалася (сміється).

– Яке враження на тебе справив Діма при ваше знайомство?

Ще коли ми з дівчатками сиділи в лімузині, я побачила у вікно цю променисту посмішку і навіть боялася вийти до нього. Він справив настільки позитивне враження, так сподобався, що хотілося його більше дізнаватися, спілкуватися.

– При зустрічі ти подарувала Дімі серце, зроблене своїми руками. Чому саме такий подарунок? Скільки часу витратила на його створення?

Я його робила дня три, тому як працювала, і не завжди було багато часу для того, щоб його майструвати.

Воно не зовсім виходило так, як я хотіла. Але завдяки зусиллям серце вийшло таке, як треба. Це серце символізувало те, навіщо я йду на проект.

– З ким дивилася першу вечірку?

Ми збиралися дивитися цей випуск з іншими учасницями, але так як через траур перший випуск перенесли на тиждень вперед, я не змогла приїхати до них в Київ, тому дивилася з батьками. Ми накрили стіл, запросили всіх знайомих і подивилися цей випуск великим сімейством (сміється). Батьки практично весь випуск мовчали. Але це у нас ще з часів, коли я займалася танцями. Вони спочатку мовчки дивляться на мене, а потім роблять зауваження, де я поставу не тримала, де ніжку не так поставила. А взагалі мені було корисно подивитися на себе з боку, адже так можна побачити свої плюси і мінуси.

– Які ж свої плюси і мінуси ти помітила під час переглядів?

З мінусів – це постава, якісь балачки і філософствування (сміється). А так, в принципі, мене все влаштовувало. Я прийшла туди такою, яка я є. Я розуміла, що актриси з мене не вийшло. Мені завжди говорять, що очі у мене говорять. Я розуміла, що якщо воно моє, то воно буде моїм. Я собі це говорила ще на кастингах, а потім і перед кожною церемонією троянд.

– З кимось крім Стелли ти подружилася на проекті?

Я дуже подружилася з Багірової Олею, з Ніршей Юлею, ми спочатку зійшлися з якимись душевними якостями, за поглядами на життя. Близнята мені близькі були. Ми і зараз спілкуємося, я частенько приїжджаю до Києва у справах, і намагаюся в ці моменти зустрітися з ними, погуляти.

– З Стелою ви помирилися після проекту?

Ми зустрілися після зйомок, поговорили. Вона знає мене, я пояснила їй то, як я зрозуміла цю ситуацію, як я її відчула. А вона знала, що я десь боязка, і що я це зробила ні в якому разі не спеціально.

– А з ким із учасниць стосунки не склалися?

У мене не було конфліктів з дівчатками. Тих, хто мені не подобався, я просто до себе не підпускала. Я бачила якісь якості в людині, які мені не підходили, і я не хотіла через «не можу» з ним спілкуватися. Наприклад, з Лідою я намагалася взагалі не спілкуватися, не палала я до неї любов’ю, і у нас не було ніяких точок дотику.

– Під час перегляду ефірів були моменти, коли ти розчаровувалася в дівчатах?

Живучи там, бачачи один одного кожен день, ти розумієш, що є люди, які змінюються, коли включаються камери. Переглядаючи ефіри, єдина людина, від якого мені було неприємно слухати коментарі – це була Ліля. Мені незрозуміло, навіщо потрібно було зі мною спілкуватися під час проекту, а за очі таке говорити?

Проект проектом, але залишатися людиною ніхто не забороняє. Це можна говорити в обличчя. А не в очі одне, а позаочі інше.

– З ким дивилася епізод в квест-кімнаті в стилі «50 відтінків сірого»?

Ой … (сміється). Я налаштовувала батьків, що цей епізод я буду дивитися окремо, а зі своєї кімнати вийду до них тільки на наступний день (сміється). Але вийшло по-іншому. Половину епізоду я дивилася в своїй кімнаті. А потім мама каже: «Та йди вже сюди, будь ласка». Загалом, я прийшла … дивилася з мамою, татом і сестрою. Руки були мокрими, коліна тряслися, дуже переживала. Але все ще нормально обійшлося (сміється). Папа просто мовчав, а мама сказала: «Ну, красиво показали». Спасибі їм за те, що вони нормально відреагували і просто сказали: «Ти ж доросла дівчина, тобі 25 років». Сестрі теж все сподобалося. Вона підтримала мене, так як знала, що я дуже переживаю. Тоді під час побачення я настільки забула про камери, був тільки він і я, що я сама не очікувала того, що сталося (сміється).

– Зараз тебе впізнають на вулиці? Що говорять?

Не так часто, але дізнаються періодично. Постійно запитують, хто переможе в шоу «Холостяк-7». А недавно поставили запитання: «А правда, що вам гроші платять за зйомку?». Я на них дивлюся і думаю, ви серйозно чи жартує.

Агресія є і її чимало. Але я намагаюся абстрагуватися від цього всього. У будь-якому випадку, критику теж корисно слухати. Можливо, десь там є здоровий глузд.

– Не шкодуєш, що погодилася на участь в «Холостяка-7»?

Я абсолютно не шкодую, тому що завдяки цьому проекту у мене вогник в очах з’явився, а це багато чого варте.

– Як складається твоє особисте життя після проекту?

У мене все на рівному місці, поки нікого немає.

– Якого чоловіка бачиш поряд з собою?

Складно так пояснити. Він або твій, або ні. Мжна ж створити собі образ, а полюбити людину, яка буде повною протилежністю. Для мене важливо відчувати один одного навіть мовчки. А це велика рідкість.

– Хто, на твій погляд, з дівчат, що залишилися на проекті дівчаток, підходить Дімі?

Стелла, звичайно ж. Я бачу, що в цій парі може бути розвиток, тому як на церемоніях троянд складно було не помітити їх переглядань. Я навіть поруч біля Стелли не ставала, тому що все одно ревність якась була. Галю я поруч з ним не бачу, Юлю теж. Ліда для мене людина-загадка з подвійним дном. Я не змогла її зрозуміти і навряд чи зрозумію.

Читайте також:МАРГО З “ХОЛОСТЯКА” ПОКАЗАЛА СЕБЕ ДО ОПЕРАЦІЙ: ОПУБЛІКОВАНІ ФОТО