fbpx
Авто
Uber зaпустила онoвлену систему нaвігації для водіїв

Зaсновник Uber Трeвіс Каланік анoнсував запуск нoвої системи автoмобільної навігації для вoдіїв всeредині офіційного дoдатку. Навколо компанії останнім часом не вщухають скандали, і Uber вирішила показати, що в першу чергу займається розробкою нових технологій, а не тільки відповідає на звинувачення.

Серед особливостей нової навігації: контроль смуги руху, інформація про трафік в реальному часі і темний інтерфейс для нічного часу доби. Раніше щоб спланувати маршрут водієві пропонувалося перейти з Uber в Google Maps або Waze. Крім додавання власної навігації буде повністю перероблено додаток для iOS через скарги водіїв на маленький шрифт і зникаючі назви вулиць.

«Наша мета – забезпечити водіїв зручною системою навігації без використання сторонніх додатків. Був ряд речей, які ми змогли оптимізувати. Ми продовжуємо покращувати Uber і кожен день отримуємо масу фідбеків від водіїв і пасажирів», – старший менеджер Uber Майя Чоксі.

У компанії ніяк не прокоментували зв’язок цих оновлень з безпілотними поїздками, які Uber тестує зараз у Каліфорнії, але анонсовані функції контролю смуги руху і переходу на власну навігацію замість Google Maps прямо на це натякають. Нагадаємо, Google судиться з Uber за звинуваченням у крадіжці технологічних секретів для безпілотних автомобілів.

Читайте також:   Все тепер навпаки: Угорщина почала постачати бензин для України

Джерело.