fbpx

Uber зaпустила онoвлену систему нaвігації для водіїв

Зaсновник Uber Трeвіс Каланік анoнсував запуск нoвої системи автoмобільної навігації для вoдіїв всeредині офіційного дoдатку. Навколо компанії останнім часом не вщухають скандали, і Uber вирішила показати, що в першу чергу займається розробкою нових технологій, а не тільки відповідає на звинувачення.

Серед особливостей нової навігації: контроль смуги руху, інформація про трафік в реальному часі і темний інтерфейс для нічного часу доби. Раніше щоб спланувати маршрут водієві пропонувалося перейти з Uber в Google Maps або Waze. Крім додавання власної навігації буде повністю перероблено додаток для iOS через скарги водіїв на маленький шрифт і зникаючі назви вулиць.

«Наша мета – забезпечити водіїв зручною системою навігації без використання сторонніх додатків. Був ряд речей, які ми змогли оптимізувати. Ми продовжуємо покращувати Uber і кожен день отримуємо масу фідбеків від водіїв і пасажирів», – старший менеджер Uber Майя Чоксі.

У компанії ніяк не прокоментували зв’язок цих оновлень з безпілотними поїздками, які Uber тестує зараз у Каліфорнії, але анонсовані функції контролю смуги руху і переходу на власну навігацію замість Google Maps прямо на це натякають. Нагадаємо, Google судиться з Uber за звинуваченням у крадіжці технологічних секретів для безпілотних автомобілів.

Читайте також:   Все тепер навпаки: Угорщина почала постачати бензин для України

Джерело.

You cannot copy content of this page