fbpx

Uber підніме ціни на таксі в Києві

Сервіс таксі Uber піднімає вартість послуг в Києві.

Про це пише delo.ua.

Як зазначається, Uber вводить динамічні коефіцієнти – це автоматизована система, заснована на простих принципах попиту та пропозиції.

Коли попит користувачів на поїздки перевищує кількість вільних партнерів-водіїв, ціна буде автоматично підвищуватися на множник (динамічний коефіцієнт).

Більш висока ціна дозволить залучити більше водіїв на платформу саме тоді, коли вони найбільш необхідні жителям міста, і швидко задовольнити високий попит.

Тарифи, які формуються із застосуванням динамічних коефіцієнтів, називаються піковими. Тарифи автоматично повертаються до колишніх, як тільки кількість автомобілів на платформі стає достатньою.

Коли користувачі роблять замовлення під час пікових тарифів, система завжди повідомляє їм про це великим жирним шрифтом, а також просить вручну ввести той коефіцієнт, який був вирахований за необхідне для застосування до тарифу.

Читайте також: Кликала на допомогу чоловіка-СБУшника: стало відомо, хто наїхав на поліцейського в Києві

Тільки після того, як коефіцієнт був введений вручну і було дано згоду на поїздку за таким тарифом, замовлення буде виконано.

Користувачам Uber в Києві також доступна функція, що дозволяє отримувати повідомлення, якщо пікові тарифи в вашому районі закінчаться протягом найближчих 30 хвилин.

Таким чином, стверджують в Uber, користувач повністю буде проінформований і у нього завжди буде вибір: зробити поїздку прямо зараз з застосуванням динамічних коефіцієнтів або почекати, поки попит на поїздки повернеться до нормального рівня.

Джерело.

You cannot copy content of this page