fbpx
Події
У “золотого” Романчука знайшли ікон на $ 8,5 тисячі і старовинні книги

Під час обшуку у екс-першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука вилучили ікони вартістю 8,5 тисячі доларів і книги кінця 19-го і початку 20-го століть вартістю 7 тисяч гривень. Про це стало відомо під час чергового судового засідання по справі Романчука, якого звинувачують одержання хабаря.

“Відповідно до матеріалів, наданих до суду для дослідження, під час обшуків в будинку Романчука виявлені 6 ікон загальною вартістю близько 8,5 тисяч доларів (про це свідчить надана професійна оцінка – ред.) І книги 1900 і в 1890 року видання орієнтовною вартістю одна і шість тисяч гривень відповідно, становили певну культурну цінність “, – сказала головуюча у процесі суддя Світлана Скрипченко.

9 листопада Центральний районний суд міста Миколаєва продовжив слухання справи за звинуваченням Романчука згідно ч. 4 ст. 368 Кримінального Кодексу України (одержання неправомірної вигоди посадової особи в особливо великих розмірах). Зараз триває дослідження доказів. Зокрема, розглядаються протоколи обшуків, документи, речові докази (телефони, гроші, флеш-карти та ін.).

Зауважимо, що, як і раніше, адвокати Романчука постійно звертають увагу на те, що працівники військової прокуратури не мали достатньо повноважень, щоб порушувати і розслідувати цю справу, адже це прерогатива Національного антикорупційного бюро України. А отже, всі докази – незаконні.

Читайте також: “Адміністрація Президента погрожує, що забере громадянство у Міхеіла Саакашвілі, Гізо Углави і в мене”, – Сакварелідзе

Джерело.