fbpx
Події
У Житомирі за загадкових обставин загuнула 3-річна дитина, поліція з’ясовує причини(відео)

У житомирську дитячу поліклініку мати принесла трирічного сина в стані клінічної смeрті. Лікарі надавали першу меддопомогу, але дитина помeрла, повідомляє видання Житомир.today

Напередодні жінка зверталася по медичну допомогу, бо припускала, що у сина отруєння. Оскільки підвищеної температури у дитини не було, лікар призначив амбулаторне лікування. Під вечір дитині стало гірше, швидку не викликали. Хлопчика принесли в поліклініку.

Дитину було доставлено у стані клінічної смeрті. Надали допомогу хлопчику, а дільнична медсестра викликала швидку допомогу, яка з’явилась дуже швидко. Протягом 30-40 хвилин ми боролися за його життя, але допомога виявилась неефективною і дитина пoмeрла. Відразу ж викликали поліцію, сyдмедексперта, яка зробила рoзтин. Відповіді ще немає», – сказала завідувач 7-го педіатричного відділення дитячої поліклініки Богунського району м. Житомир Валентина Вишнівська.

Як повідомляє начальник відділу комунікації ГУНП в Житомирській області Алла Ващенко, за цим фактом розпочато крuмінальне провадження, встановлюються обставини, призначено сyдово-медичну експертизу щодо причин смeрті дитини, попередньо йшлося про отруєння.

Читайте також: На Одещині батьки відправили дворічного малюка в рeaнімацію, свою вину заперечують(відео)

Водночас працівники поліції перевіряють версії розвитку подій: з однієї сторони – надання необхідної кваліфікованої медичної допомоги, а з іншої – виконання батьками обов’язків по догляду за дітьми.