fbpx
Події
У засніжених Карпатах рятувальники всю ніч шукали зниклих туристів

У неділю, 4 лютого, на горі Піп Іван Мармароський, що поблизу кордону з Румунією, під час проходження туристичного маршруту трьома людьми, одна з туристок зірвалася з карниза та впaла в ущелину. За нею стрибнув ще один чоловік, пише 24 канал.

Третя туристка, яка залишилася наодинці, сповістила рятувальників, що вона не може знайти зниклих супутників.

До пошукових робіт залучено рятувальників Рахівського пошуково-рятувального відділення Закарпатської області, які в свою чергу попросили допомоги Івано-Франківських гірських рятувальників.

О 19.40 годині до пошукових робіт залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки. Згодом о 23.10 годині додатково оголошено збір ще одного пошуково-рятувального відділення Івано-Франківської області з 5 чоловік та 1 одиниця техніки. Всього до пошукових робіт залучено 10 чоловік та 2 одиниці техніки Івано-Франківської СПРЧ та 17 чоловік та 3 одиниці техніки Закарпатських гірських рятувальників, загалом 27 чоловік та 5 одиниць техніки.

Читайте також: У меpежі хвиля скopботи: 4 лютого в ДTП зaгuнyв відомий український волонтер(фото)

О 01.55 рятувальники рятувальниками пошуково-рятувального відділення Ясіня Закарпатської області знайдено третю туристку, стан дівчини задовільний.

Станом на 05.10 годину пошукові роботи завершені, зниклих осіб знайдено в задовільному стані.