fbpx
Дозвілля
У Волочкової накінець то знайшлося не вульгарне фото

Вперше за довгий час Анастасія Волочкова покрасувалась в купальнику, який не можна віднести до розряду вульгарних. Це викликало море похвали від її фоловерів.

Свої нові фото прима-балерина зараз надсилає через Instagram з Греції, де вона відпочиває зі своєю сім’єю.

Анастасію останнім часом дуже критикували за відверті мікро-бікіні та пози, в яких вона позує перед камерою. Але, виглядає, що ситуація кардинально змінилася.

Читайте також:АНАСТАСІЯ ВОЛОЧКОВА ЛЕДЬ НЕ ЗАГУБИЛА ТРУСИ НА СЦЕНІ. ПІДПИСНИКИ ШОКОВАНІ (ВІДЕО)

По-перше, балерина постала перед широкою аудиторією Instagram набагато стрункішою, ніж була донедавна. По-друге, вона нарешті сфотографувалась в красивому не вульгарному купальнику. Купальник гарно підкреслює фігуру Анастасії, при цьому не відкриваючи нічого зайвого.

Підписала Волочкова своє фото так: “Я така, яка є. Без фотошопа і прикрас. Була, є і буду, живу, як дихаю, легко і невимушено. Щаслива від кожної миті життя, отримую задоволення від усього і кайфую. Життя – це доброта і даність. Я це розуміння і приймаю, якщо хто не встиг цього зрозуміти, повірте і прийміть. І у вас відразу з’являться крила за спиною. Відчуття щастя і безмежної любові до всього. Я така і мінятися не збираюся, та тому ті, хто мене знають особисто, люблять і поважають. А я дорожу ними. І ще PS: Без фотошопа і жива, йду по вулиці і мене впізнають і посміхаються захоплено. Мінімум макіяжу, але максимум тепла і доброти.”

Джерело.

Реклама