fbpx
Події
У Вінниці, на місці проведення ремонтних робіт, викопали старовинний сейф(відео)

У Вінниці на місці проведення робіт на тепломережі по вулиці Магістратській знайшли старий сейф. У вівторок, 22 серпня, сейф відкрили на подвір’ї обласного краєзнавчого музею. Про це повідомляє 24 канал з посиланням Vlasno.info.

Зазначається, що відкрити сейф виявилося нелегко. Так, роботи велися більш ніж півтори години за допомогою болгарки, зубила і сокири.

Відкривши сейф, ні в верхньому, ні в нижньому його відділенні жодних цінностей або скарбів не знайшли. Однак, натрапили на шматки документів російською мовою, набрані на друкарській машинці. Місцями папери припали іржею і золотим пилом.

За словами завідувача сектору охорони культурної спадщини управління культури і туризму Вінницької ОДА Михайла Потупчика, папери схожі на довоєнні виробничі документи якогось підприємства. Він припустив, що сейф швидше за все стояв у будівлі, в якій від вибуху провалилася підлога і він впав у підземелля.

Читайте також: В обсерваторії на горі Піп Іван знайшли залишену 40 років тому записку: у мережі шукають її авторів (фото)

Тепер документи віддадуть на експертизу і реставрацію, а сейф стане експонатом у краєзнавчому музеї, як і монети, знайдені разом із сейфом.