fbpx

У військовій частині на Київщині мобілізованого чоловіка забили до смерті (відео)

Мобілізований перед тим скаржився на погрози ротного вбити його.

У військовій частині на Київщині мобілізованого чоловіка забили так, що той потрапив до шпиталю в комі. За кілька днів військовослужбовець, не приходячи до тями, помер.

Родичі загиблого солдата розповідають про постійний конфлікт із командиром роти. Із побоями Ігор Тимощук потрапляв до лікарні не раз. Версія військових – чоловік у нападі епілепсії впав сам, розбив голову та вмер. Військова прокуратура розглядає відразу кілька версій загибелі.

“Голова розбита, череп розколотий посаду, рвана рана – так лікар говорив. Гематоми на обличчі, око розбите. На грудях гематоми”, – розповів батько загиблого солдата Петро Тимощук.

Із тяжкими травмами солдата доправили з військової частини, де він проходив службу. 33-річного мобілізованого лупцювали неодноразово, скаржиться батько. Місяць тому його син уже лежав у шпиталі. Тоді через побиття він утратив слух на одне вухо. І після цього до місця служби вирішив не повертатися.

“Погрожував ротний цей, Войтенко, що вб’є його. Він особисто мені говорив, що його вб’ють”, – твердить брат загиблого Вадим Тимощук.

Джерело.

You cannot copy content of this page