fbpx
Події
У відомого українського актора стався рецидив раку: потрібна термінова допомога (фото)

В актора Івана Марченка, який третій рік бореться із онкологією, стався рецидив. Щоб врятувати чоловіка, потрібно зібрати 7000$.

Про це на своїй сторінці соціальної мережі Facebook написав сам Марченко.

Три роки тому в актора діагностували хонросаркому 2 степеня. Марченку вже провели дві операції, після яких він набув інвалідності. Але нещодавно стало відомо, що в чоловіка стався рецидив.

“Третю операцію навіть хірурги мені не радять. З’явилася можливість пройти курс променевої терапії в Кропивницького на новітньому прискорювачі. Шанси на одужання великі, і навіть дуже! Але реальність така, що це лікування дороге для нас. Фахівці орієнтують на 35-40 сеансів опромінення і суму – еквівалент 7000$”, – написав Марченко.

Він зазначив, що самостійно зібрати такі кошти не зможе. Тому сподівається лише на допомогу небайдужих.

“Ми докладаємо всіх можливих зусиль, але без вашої допомоги впоратися буде складно! Друзі! Прошу вас про підтримку і посильний внесок у моє одужання! Буду вдячний за фінансову допомогу, молитву, свічку за здравіє у храмі, ваш перепост і просто добрі слова! Для мене це все важливо і цінно сьогодні! Тому що я вірю, що зможу впоратися з хворобою і ще багато чого зробити в цьому житті!” – написав актор.

Читайте також:ХОТІВ СВЯЩЕНИКА КЛИКАТИ, – ЛОЗОВИЙ РОЗПОВІВ, ЯК ЛЕТІВ РАЗОМ З КОРОЛЬОВОЮ (ФОТО)

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку

5168 7556 3369 2385

Марченко Іван Володимирович

Джерело.

facebook