fbpx
Події
У відомій київській мережі ресторанів сталося масове отруєння людей

У Києві в ресторані “Євразія”, що розташований біля цирку, кілька людей отруїлися суші. Про це написав журналіст Сергій Сапко на своїй сторінці у Facebook, інформує “Обозреватель”.

“А не хотіли вісьмох осіб в інфекціонку після суші з “Євразії”. Літо, риба – привіт. Upd. “Євразія” біля цирку”, – розповідає він.

За словами Сапка, 27 червня його дружина з подругою та її другом їли суші в зазначеному закладі. Вже 27 червня обидві жінки скаржилися на температуру 38.5 градусів, а 28 червня у подружжя почалася дiaрея.

Щодо чоловіка, то він подзвонив друзям і повідомив, що перебуває в інфекційному відділенні лікарні на крапельницях, уточнивши, що з отруєнням після суші з “Євразії” там вже проходять курс лікування восьмеро осіб.

Користувачі соцмереж у коментарях також підтвердили факт масового отруєння людей у зазначеному закладі.

Читайте також: На турецькому курорті раптово помeр українець

“Саме лежу в палаті з дівчиною, яка отруїлася суші позавчора в “Евраазії” біля цирку”, – пише Юлія Ужва.

До обговорення інциденту приєдналася і адвокат Тетяна Лежух, яка порадила потерпілим зафіксувати всі наслідки у лікаря, знайти чеки, а потім звернутися до інспекції з прав споживачів, в правоохоронні органи, зазначивши, крім усього, розмір матеріальних збитків.

Вона уточнила, що можна оформити і колективний позов, але для початку необхідно зібрати всі документальні докази того, що сталося.

facebook