fbpx
Дозвілля
У вас дев’ять гектарів є. Невже шкода продати трохи? Нам машина потрібна друга, та й про онуків подумайте. Ми на гуртки їх записали, де стільки грошей взяти, аби за все заплатити?

Здається, совість нині просто не приносить вигоди. У реальному житті цьому є неймовірна кількість підтверджень. Раніше, у нас і в думках не було прийти і просити щось у батьків, а у літніх бабусь та дідусів і поготів.

Тепер у дітей, онуків та інших родичів стало модно, нічого не соромлячись, звертатися до пенсіонерів з проханням «зробити ласку». Причому у разі відмови висловлювати невдоволення.

Зрозуміло, тут можуть бути винні і ті, хто дає. Подібні прохання потрібно припиняти миттєво, без зволікання. А допомогу надавати тільки тоді, коли люди її справді потребують.

Ця історія сталася із моїми сусідами пенсіонерами.

Василь Іванович та Галина Миколаївна живуть по сусідству зі мною, і я з ними часто спілкуюсь. Як і завжди, сільські жителі, на відміну від городян, охоче діляться своїми негараздами. У них сталася неприємна ситуація із сином.

З дому моїх сусідів, просто вибігли їхній син Володимир та його дружина. Грюкнувши дверима вони попрямували у бік свого будинку. Той знаходився двома вулицями нижче.

Через деякий час мої сусіди розповіли у чому була суть їх неприємної розмови.

З’ясувалося, що Володимир прийшов до них просити грошової допомоги. Як він вважав, батьки були зобов’язані поповнити їх бюджет. Цікаво, з якої ж це радості? На його скромну думку, на батьках обов’язково лежить фінансування його особи. А у Василя Івановича та Галини Миколаївни завелося надто багато грошей. Хоча допомоги у скруті ця сімейна пара зовсім не потребувала. Але батьки були удостоєні «великої честі» вносити плату за модні тенденції у вихованні їх онуків, такі як гуртки, секції, репетитори.

— Увійдіть у становище, адже ми на автомобіль відкладаємо, — такі були останні аргументи сина.

Авто на яке відкладає син, явно не бюджетне. Та й є у них один, а другий дружині знадобився, адже у подруг її є. А у стареньких землі дев’ять гектарів. Якщо хоч трохи продати, то син і дружина матимуть все, що намріяли. Але старенькі категорично не погодились. От і невдоволений син з невісткою. адже ж розпланували вже все. Як це так, дітям відмовитись допомогти?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.