fbpx
Події
У центрі Москви почали встановлювати пам’ятник київському князю Володимиру (фото)

На Боровицькій площі в Москві почали встановлювати пам’ятник київському князю Володимиру (скульптор – Салават Щербаков).

Як повідомляє РИА Новости, в центр російської столиці скульптуру привезли на вантажних платформах з підмосковних Хімок, де її відливали. Доставили пам’ятник не цілком, а розділений на кілька частин: фігура князя, рука, хрест і поли плаща. Зварюють скульптуру з бронзи вже на місці.

Крім фігури самого князя, єдине ціле з монументом складають багатофігурні барельєфи на три теми: хрещення Володимира, прийняття православ’я на Русі і об’єднання земель.

Висота пам’ятника разом з постаментом складе майже 20 метрів.

На створення пам’ятника пішло 25 тонн бронзи. Приблизно стільки ж важить і внутрішній каркас, зроблений з спеціально обробленої сталі. Встановлювали скульптуру за допомогою величезного крана вантажопідйомністю 500 тонн. Сам пам’ятник, поміщений в особливий “футляр” (кондуктор), важив близько 75 тонн.

З боку Кремля і Олександрівського саду до нього будуть вести напівкруглі ступені, а від будинку Пашкова – невелика доріжка.

Роботи зі зварювання та встановлення пам’ятника займуть кілька днів, після чого будмайданчик повинен перетворитися в зелений газон. Урочисте відкриття намічене на 4 листопада.

Читайте також: Діти дивом вижили від вибуху гранати у квартирі (фото)

snymok

1479322660

Джерело.

Related Post