fbpx

У Тернополі в маршрутці прищемили голову трирічному хлопчику (фото)

Така ситуація трапилась з 3-річним сином тернополянки Тетяни Питель у 19-й маршрутці 8 травня.

З хлопчиком все гаразд, якщо не враховувати слід від дверей на його голові та переляку. Мама скаржитиметься в управління транспорту.

– Ми сідали в 19-ту маршрутку на зупинці на вулиці Мазепи, – розповідає Тетяна Питель. – Це було 8 травня близько 19.20. Коли водій закривав двері, то моя дитина якраз ставала на сходинку і їй притиснуло голову. Люди почали кричати і тоді водій відкрив двері, навіть не звернувши увагу на те, що трапилось.

Коли жінка вийшла з маршрутки і почала фотографувати реєстраційний знак маршрутки, то водій почав кричати, чому це вона з дитиною в маршрутку заходить повільно. – Я йому кажу, як помалу? Люди тільки вийшли і ми відразу зайшли, – продовжує жінка. – Він почав “псіхувати”. Може і пʼяний був. Я сказала, що напишу на нього скаргу, а він так відповів, що та скарга його не лякає. Навіть не вибачився. Вдома, коли хлопчик скинув шапку, жінка побачила на голові відбиток від дверей.

– До лікаря ми не звертались, бо син казав, що його не болить, – каже жінка. – Але був дуже переляканим, цілу ніч майже не спав. Я в шоці, як взагалі таких водіїв можна пускати за кермо. Вони можуть покалічити. Добре, що нічого гіршого не було.

Читайте також:ТО ВСЕ ШОУ! ЕКСТРАСЕНСИ ОЧОРНИЛИ РОДИНУ СВЯЩЕНИКА

Пані Тетяна каже, що обовʼязково напише скаргу в управління транспорту, комунікацій та звʼязку міської ради. Коментар щодо цієї ситуації від начальника управління Ігора Мединського ми опублікуємо, як тільки його отримаємо, пише gazeta-misto

You cannot copy content of this page