fbpx
Події
У Тернополі пенсіонерка-тиран б’є і морить голодом хвору на ДЦП доньку (відео)

Тернополянка Ольга Саковець-Гавриліна – інвалід, жінка пересувається на інвалідній колясці. Та до життя вона цілком пристосувалась, інша справа – її подруга з Одеси Ірина. Їй 50 і вона страждає на ДЦП, при цьому рідна матір бідолашну просто ненавидить.
Про це журналістам програми «Події» і розповіла тернополянка.

Читайте також:БАБУСЯ УВІ СНІ З-ЗА НЕОБЕРЕЖНОСТІ ЗАДУШИЛА СВОГО ЧОТИРИМІСЯЧНОГО ВНУКА

– Іра навіть не може себе захистити, як і дати відсіч тому словесному напору зі сторони її матері, адже в неї порушений мовний апарат, – каже пані Ольга з Тернополя. – Мама просто неадекватна, бо знає, що донька безсила проти неї, відповідно. Веде себе вона як хоче. Але тільки з нею – як приходять сторонні люди, то її поведінка різко змінюється.

Ірина Лущевська на вулицю практично не виходить, тож єдиний контакт зі світом у неї – Інтернет. Одного дня, спілкуючись через скап із друзями з Тернополя вона розповіла свою сімейну драму і журналістам. В цей час до кімнати увійшла 76-річна Нюра Лущевська, яка почала бити, тягати за волосся свою доньку і кидатися словами на кшталт «Щоб ти здохла, падлюка…». Все це зафіксували кореспонденти і вже навідалися до помешкання проблемної сім’ї разом із одеськими поліцейськими.

Джерело.

Реклама