fbpx

У Тернополі матір викинула в ковдрі на спеці одноденне немовля і втекла

Одноденне немовля врятували поліцейські в Тернополі.

Михайло з напарниками приїхав в спальний мікрорайон за викликом. Люди поскаржилися на нетверезу компанію. Коли поліцейські підійшли ближче, побачили немовля, що лежить на ковдрі.
“Підійшли, дитина була обмотана… На вулиці спека – 30 градусів, дитина замотана в купу покривал.

Приїхали, викликали “швидку”, – каже Михайло Герасименко, інспектор поліції.
Лікарі прибули через п’ять хвилин. Коли оглянули немовлятко – жахнулися. У дівчинки висіла півметрова пуповина. Дитину негайно доставили в обласну дитячу лікарню.
“В даний час у нас все нормально, пуповина у нас відпала, все гоїться, добре, чистенько. І дитина зараз перебуває у відділенні патології новонароджених. Дитина була зігріта, нагодована. В даний час вона проходить певний ряд обстежень”, – уточнила Зоряна Король, завідувач відділенням патології новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні.

Надя, а саме так назвали дівчинку, народилася досить маленькою – два кілограми 200 грамів. Тому кілька тижнів за нею спостерігатимуть медики. Мати дівчинки не захотіла бути поруч.
З’ясувалося – Вікторія з чоловіком живуть під відкритим небом. А постійної роботи немає.
“Я не працювала раніше, пляшки просто збирала і все. Макулатуру”, – сказала Вікторія Картавенко, мати новонародженої.
Жінка запевнила – від дитини не відмовлялася: “Я нічого не підписувала, що від дитини я відмовилася і якщо у мене робота буде, буде квартира, буде все, то я дитину все одно забиру до себе. Дитину там я не залишу”.

Читайте також: НОВОНАРОДЖЕНА, ЯКУ ЗНАЙШЛИ У КРОВІ ТА ФЕКАЛІЯХ, СПРАВЖНЯ КРАСУНЯ (ВІДЕО)

Однак у поліцейських – інші дані.
“Це вже 5 дитина у цій матері. Попередні чотири дитини у неї позбавлені батьківських прав. І на місці – також в лікарні – мати написала відмову від дитини”, – сказав Володимир Струк, начальник патрульної поліції Тернополя.

Джерело.

You cannot copy content of this page