fbpx
Події
У Тернополі голуб з відірваною головою до смерті налякав 4-річну дівчинку (фото)

Жахливу і шокуючи картину застала тернополянка Оксана Василів поблизу свого під’їзду на вулиці Л. Курбаса в Тернополі. Та ще більше побачене налякало її 4-річну доньку, яка після цього не могла навіть заснути вночі.
Журналістам сайту «Тернополяни» молода мама розповіла, що два дні підряд у дворі їхнього будинку, що на вул. Л. Курбаса, 9 вона бачить голубів з відірваними головами.

Читайте також:БІЛЯ УЖГОРОДА ЗНАЙШЛИ ТІЛО ШКОЛЯРА БЕЗ ГОЛОВИ

– Я не розумію хто це робить і для чого? Це психічні розлади у людей, якщо це не якісь тварини зробили, – говорить пані Оксана. – Вчора я вийшла із 4-річною донькою Мартою гуляти, як раптом чую шалений крик дитини – дивлюсь, а на землі просто перед входом у під’їзд валяється голуб із відірваною головою. Голова ж поряд у 20-ти сантиметрах. Правду кажучи, я сама мало не закричала від цього видовища.

Сусіди заспокоїли тернополянку, розповіли, що це могли бути летючі миші, які напали на голуба наприклад на даху багатоповерхівки, або щурі чи коти, які упустили здобич. Та сьогодні вранці жінка відчула «дежавю»: на дитячому майданчику біля пісочниці лежав схожий мертвий голуб, присипаний піском. То що це – напади інших тварин на пернатих чи таки недолугі забави нездорових дітей/дорослих? Питання без відповіді.

Джерело.

Реклама