fbpx

У Тернополі чоловік одружився за паспортом друга, вклеївши своє фото

Коли тернополянка прийшла писати заяву на розлучення, її приголомшили новиною – виявляється, за документами два роки вона перебувала в законному шлюбі не із своїм Васею, а … з його другом Петром. Між чоловіками був такий рівень довіри, що вони без питань “навіщо?” і чому?” запросто давали один одному свої документи на перше прохання. Після цього, мабуть, також не цікавилися, як їх використовували. Недавня подія стала сюрпризом для одного з чоловіків і дружини його друга. Виявляється, першого “одружили”, не спитавшись, а жінка, вважай, за документами вийшла заміж не за коханого, а за його товариша, пише УНІАН.

Як розповідають в прес-службі прокуратури Тернопільської області, аферу прокрутив житель сусідньої області. Будучи вже одруженим чоловіком і зустрівши нову любов, він вирішив ощасливити її шлюбом (адже відомо, що для багатьох жінок штамп – це дуже важливо). Правда, при цьому про всяк випадок вирішив не розлучатися з попередньою дружиною.

– Чоловік взяв у друга паспорт, навіщо – не сказав. Вклеїв своє фото і пішов подавати з підробленим документом заяву на шлюб з мешканкою Тернополя. Той же документ він використовував при реєстрації шлюбу в листопаді 2016- го, – відзначають в прес-службі.

Читайте також: Як поліглот із 8-поверховим ім’ям став жахом тернопільських паспортистів

Сімейне життя не склалося, і незабаром дружина побігла розлучатися. Коли подавала заяву, тоді і виявилося, що вийшла заміж “не за того хлопця”. Друг, до речі, теж не підозрював, що він вже глибоко одружений чоловік. Загалом, розлучатися з нібито “чоловіком” не доведеться, а от з його другом розірвати законні узи шлюбу треба. Хоча, може, у цій історії буде інше продовження.

Тернопільська прокуратура вже направила в суд обвинувальний акт щодо “двоєженця” – йому загрожує арешт до півроку, обмеження волі до трьох років або штраф.

You cannot copy content of this page