fbpx
Події
У Тернопільській області втoпився хлопчик і його вчитель (відео)

На Тернопільщині 14-річний хлопчик та його вчитель потонули у Дністрі потонули у Дністрі. Пластуни вирушили у турпохід і зупинилися на березі річки для короткого перепочинку, коли один із підлітків послизнувся і впав у воду, пише ТСН

Хлопець видерся на камінь і хотів помити ноги, але не втримав рівновагу. Його одразу підхопила стрімка течія, а потім ще й затягнуло у водоверть. Підлітка кинулися рятувати один із друзів і вчитель.

“Стрибнув другий, намагався витягнути, але його теж затягнуло. Він встиг виплисти на берег. Вчитель також побачив і скочив за тим хлопчиком, кілька хвилин намагалися вибратися, але їм не вдалося. Пішли під воду і до цього часу ніхто їх не бачив”, – констатував керівник місцевої поліції Іван Карп’юк.

Переляканих дітей, на очах яких сталася трaгeдія, вже розібрали батьки. “Вони йшли, їх було дев’ять чоловік приблизно, як я бачив. Вони йшли на Дністер. І був з ними старший вчитель. Я з ними ще вітався. Казали, йдуть відпочивати, вони туристи”, – розповів сільський голова Устя-Зеленого Зеновій Рущак.

На місце трaгeдії швидко прибули рятувальники, які обстежують берег нижче за течією. Працівники ДСНС визнають, що сильний вир і течія не залишають надій на те, що зниклі вчитель і учень могли врятуватися. Рятувальники проводять пошукові роботи з човна за допомогою приладу під назвою “кішка”. Водолази зможуть приступити до пошуків тільки у світлу частину доби.

Читайте також: В Києві чоловік захворів ботулізмом: стало відомо, де він придбав заражену їжу

Related Post

facebook