fbpx

У Тельців зірвуться плани, а Раки добре підзароблять. Гороскоп на червень, який когось може спантеличити

У Тельців зірвуться плани, а Раки добре підзароблять. Гороскоп на червень, який когось може спантеличити

Літо тільки настало, а багато хто вже відчує приплив енергії! Головне – використовувати її розумно

Овен

Увімкніть режим багатозадачності! У перший місяць літа ви продемонструєте неймовірну комунікабельність та цілеспрямованість. До будь-яких завдань ви легко адаптуєтесь – навіть висока мета виявиться по плечу.

При цьому напружена середина червня може збити вас з пантелику. Краще звернути свою увагу на особисті задуми, цілі та бажання і не відволікатися на зовнішні подразники.

Влітку ви помітите швидке зростання своїх доходів. Можливо, це буде пов’язане з підвищенням чи переходом на більш престижне місце роботи.

Хороші дні червня – 3, 7, 12, 16, 21 та 26, погані – 1, 5, 9, 14, 18, 23 та 28.

Телець

Можливо, ви помітите затримки у справах та фінансах. Не все може йти за планом. Однак щаслива зірка Тельця вбереже від серйозних неприємностей, так що не впадайте у відчай і не сумуйте. У червні вам варто заручитись підтримкою знайомих. Життя у ваших руках, але саме береженого Бог береже. Варто докопатися до самої суті, дізнатися про всі підводні камені, навіть вивчити свої права. Не найкращий місяць для фінансових вкладень.

Вже до кінця червня ситуація зміниться на краще. Ваш енергетичний потенціал зросте, повернеться впевненість та наполегливість. У цей час ви зможете проявити себе в освітній сфері, у переговорах та публічних виступах.

Хороші дні червня – 2, 6, 10, 14, 19, 23 та 30, погані – 4, 8, 12, 17, 21 та 26.

Близнюки

Перегляньте стан справ і зміцніть свої «тили». Червень покаже реальну картину того, що відбувається, і дасть час для вивірених кроків. Зробіть невелику зупинку та подивіться назад, щоб оцінити свої досягнення та правильно розставити пріоритети.

Перший місяць літа буде цілком енергійним та діяльним. Для вас цілком реальні успіхи в кар’єрі та бізнесі.

Для цього зміцнюйте самоконтроль, дисципліну та навчитеся керувати емоціями. Тоді все складеться на вашу користь!

Хороші дні червня – 3, 7, 12, 16, 22 та 26, погані – 1, 5, 9, 14, 18, 24 та 28.

Рак

Не панікуйте та не форсуйте події. Вам необхідно відпустити ситуацію і дозволити всьому йти своєю чергою.

Недовірливість і апатія може призвести до поганого самопочуття. На початку червня тверезо дивіться на будь-яку ситуацію, не включайтеся до неї емоційно. Так ви збережете свої сили та знайдете адекватне рішення.

До середини місяця ви зможете непогано заробити. Не поспішайте цим хвалитися, інакше ваші плани можуть порушити заздрісники. Не поспішайте з дорогими придбаннями та фінансовими вкладеннями — зачекайте на більш відповідний час. Сили почнуть прибувати вже наприкінці червня: у вас з’явиться впевненість та енергія на нові цілі та перемоги.

Хороші дні червня – 2, 5, 9, 15, 19, 23 та 28, погані – 4, 7, 13, 17, 21 та 26.

Лев

Закладіть міцний фундамент на майбутнє! Червень пропонує на якийсь час повернутися в минуле, щоб залагодити незавершені справи. При цьому ваша цілеспрямованість допоможе згенерувати цікаві ідеї та створити глобальні задуми. Всі свої геніальні проекти перевіряйте на ілюзорність і вибирайте найвартіші та життєствердні.

На початку літа можуть відбуватися серйозні перетворення в житті, тому не чіпляйтеся за старе та йдіть у нове з гордо піднятою головою. Користуйтеся червневим натхненням, оптимізмом, міцною вірою та тверезим поглядом на ситуації.

На кінець місяця заплануйте повноцінний відпочинок та відновіть своє здоров’я, щоб уникнути перевантажень. Попереду ще багато справ і будуть потрібні ваші сили.

Хороші дні червня – 4, 8, 12, 17, 22 та 27, погані – 2, 6, 10, 15, 20, 24 та 30.

Діва

Перший тиждень червня принесе певну стабільність та удачу у справах, тому важливі переговори та рішення плануйте на цей час. У цей період ви можете побачити плоди своєї праці. Ви також можете бачити реальне підтвердження і необхідну підтримку своїм задумам, але будьте готові для цього попрацювати.

Друга половина червня схилятиме вас до самостійної діяльності та рішучості. Будьте розсудливими та обережними у спілкуванні: не вступайте в конфлікти з партнерами та начальством. Планомірно робіть свою роботу і цілком зможете перемогти у своїх починаннях.

Хороші дні червня – 1, 5, 9, 14, 18, 24 та 28, погані – 3, 7, 12, 16, 22 та 26.

Терези

Перегляньте свої пріоритети, пропишіть сміливі плани і дерзайте! Ще на початку червня вам доведеться завершувати відкладені справи. А ось вже з другого тижня ви можете захопитися чимось новим, освіжити свої ідеї та навіть підзаробити. Однак не поспішайте вкладати гроші і марнувати їх, а тим більше слухати в цих питаннях оточуючих. Зберігайте незалежність у будь-яких рішеннях і не бійтеся щось проґавити.

Перегони не підуть вам на користь.

Вам знадобляться гранична уважність, обережність і добре обдумані дії. Так ви зможете згладити будь-які напружені ситуації, зміцнити відносини та отримати реальну допомогу та підтримку.

Хороші дні червня – 4, 8, 13, 17, 22 та 27, погані – 2, 6, 11, 15, 20, 25 та 29.

Скорпіон

Перестаньте відстоювати свою правоту та зосередьтеся на конкретних діях. Дійте спільно! Відточуйте навички партнерських відносин та делегування. Це звільнить час на особисті питання, зніме частину відповідальності та збереже енергію на найважливіші справи.

Перший місяць літа віщує безліч подій, динаміку в поточних справах та в особистому житті. Нема коли з’ясовувати стосунки — треба встигати діяти. У кругообіг подій обов’язково виділяйте час для відпочинку, інакше ризикуєте залишитися без сил.

До кінця червня ваш енергетичний запас заповниться і притягне успіх. Всі обставини, що склалися, розгорнуться найкращим чином.

Хороші дні червня – 1, 5, 10, 14, 18, 24 та 29, погані – 3, 7, 12, 16, 21 та 27.

Стрілець

Ваша трансформація у повному розпалі. Але на початку червня ще буде стабільна пора — розставте пріоритети та активно вмикайтеся у важливі сфери свого життя. Середина місяця може виявитися вкрай нестабільною, і вам доведеться з головою поринути у форс-мажорні обставини, які змусять вас переглянути свої цілі. На все це вам будуть дані ресурси та сили, щоб вирівняти ситуацію та запобігти небажаним наслідкам.

До липня позитивний настрій та удача повернуться! Після якоїсь трансформації ви зможете новим поглядом подивитися на життя та змінити його на краще. Час прийшов.

Хороші дні червня – 3, 8, 13, 17, 21 та 27, погані – 1, 6, 11, 15, 19, 25 та 29.

Козеріг

Усі праці винагородяться за заслуги. У червні вам доведеться вирішувати все й одразу. Робочі справи та особисте життя вимагають від вас повноцінної включеності та активної участі. Вам доведеться витратити багато сил, щоб знайти баланс та виправити ситуацію. Активна позиція та дії щодо чіткого плану приведуть до хорошого результату.

Вже наприкінці місяця події розгортатимуться у позитивному ключі та розпочнеться яскрава та насичена пора.

Хороші дні червня – 2, 6, 11, 15, 20, 25 та 29, погані – 4, 8, 13, 17, 22 та 27.

Водолій

Не варто експериментувати — йдіть звичною вам дорогою. Літо може початися сумнівами та невпевненістю.

Допоможе заздалегідь продуманий план та дисципліна. Не варто вибудовувати грандіозні плани. Краще повільно, але правильно йти до задуманого.

Незважаючи на ваш високий енергетичний потенціал, не включайтесь до нових проектів. Залишіть при собі плани і не роздумуйте над дорогими покупками. Відкладіть це на кінець місяця. Постарайтеся зберегти свій оптимізм, не ризикуйте без вагомих причин, і ви зможете не просто зберегти існуюче, а незабаром і примножити.

Наприкінці місяця ви зможете видихнути та підготуватися до реалізації своїх нових задумів.

Хороші дні червня – 3, 8, 12, 17, 21 та 26, погані – 1, 6, 10, 15, 19, 23 та 30.

Риби

Що нещодавно здавалося недосяжним, поступово починає втілюватись у життя! Початок червня буде дуже плідним, і ви продовжите свій планомірний розвиток. Однак до середини місяця відчуєте зниження енергетичного потенціалу.

Не хвилюйтеся – це явище тимчасове. Візьміть відпустку або відгули і добре відпочиньте, щоб переключитися і тверезо поглянути на ситуацію. А якщо все ж таки залишитеся на роботі, попросіть допомоги у колег.

За рахунок впливу планет ви можете стати легкою здобиччю для недоброзичливців, тому виявите пильність та обережність. А ось вже наприкінці червня ви зможете легко досягти успіху у справах, покращити фінансове становище і створити благодатний ґрунт для зростання та розвитку.

Хороші дні червня – 2, 6, 11, 15, 20, 25 та 30, погані – 4, 8, 13, 17, 22 та 27.

You cannot copy content of this page