fbpx
Події
У сина співробітниці “1+1” виявили лейкоз: потрібна термінова допомога (відео)

У 18-річного сина адміністратора проекту “Сніданок з 1+1” Алли Мазур Антона виявили лейкоз. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав телеведучий Руслан Сенічкін, пише obozrevatel

Зазначається, що цього тижня Антон вперше пішов на роботу після закінчення технікуму. В перший же день йому стало зле. В лікарні медики поставили страшний діагноз – лейкоз.

“Його мати Мазур Алла виховує трьох дітей. Молодша донька, старший син. І середній Антон. Вона опинилася в ситуації фактично з однією тисячою гривень у кишені. Алла працює в нас на “Сніданку” адміністратором, я з нею на знімальному майданчику більше 3-х років. Неймовірна добра, уважна і чуйна. Тепер її життя пішло трохи іншим шляхом”, – написав Сенічкін.

Як зазначають лікарі, 80% хворих у такому віці одужують. Але все впирається у дорогі препарати, які жінка самотужки купити не може.

“Потрібно приблизно 300 тисяч гривень на основні етапи лікування. В понеділок розпочинають хімію.. Якщо просто хоча б відмовитесь від філіжанки кави або чаю – допоможете…18 років. Життя тільки починається. Попереду багато всього… Спробуймо врятувати людину”, – написав Сенічкін.

Читайте також:КОХАННЯ ЗУСТРІЛА НА СИНОВІЙ МОГИЛІ

Реквізити для допомоги:

Мазур Алла Володимирівна

4731 2191 0186 5701