fbpx

У супермаркеті Києва охоронці жорстоко побили підлітка: опубліковано відео

У Києві, 11 березня в одному з магазинів торговельної мережі “Мегамаркет”, декілька охоронців побили і закрили в підсобці підлітка, який взяв з прилавка кілька горіхів.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав свідок інциденту Іван Примаченко.

За його словами інцидент стався в магазині по вулиці Вадима Гетьмана 6.

“15-річний хлопець Руслан спробував кілька горіхів з відкритого прилавка (як потім розповіли його друзі): до нього підлетіли охоронці і почали грубою силою волочити в підсобне приміщення. Руслан закричав на допомогу. Випадкові очевидці цього свавілля Тарас Кулачко і Lubov Gertsoig почали йти за охоронцями і вимагали пояснити, чому вони використовують силу проти дитини. у відповідь відразу кілька охоронців, заламали руки чоловікові і жінці і грубою силою викинули їх з відкритого входу в службове приміщення “, – написав він.

За словами Примаченко, охоронці поводилися зухвало, відмовлялися називати свої імена і посади. Прибула на місце інциденту поліція також повелася дуже дивно.

“Здивувало, що поліція почала пропонувати нам писати заяви на” невстановлених осіб “, хоча потерпілі були готові вказати на цілком конкретних осіб, які переховувалися за дверима і куди поліція неодноразово заходила без проблем. Через деякий час поліція почала наполегливо просити нас покинути службове приміщення, тому що “співробітники” закладу проти нашого перебування тут. На мою пропозицію, що ми підемо, якщо хоча б один “співробітник” набереться сміливості представитися і назвати свою посаду, нам так нічого і не відповіли. На запитання до поліції аби вони записали відео з відеокамер , нам сказали, що для цього потрібно робити окремий запит, це буде зроблено завтра і взагалі “нікуди відео не дінеться і охорона нікуди не втече”. На моє запитання, чому поліція так думає і чи готова вона це повторити в суді, відповіді не було “, – описав все, що відбувається Примаченко.

Читайте також: «Церква в чужині – як ковток повітря», – колишня заробітчанка

Джерело.

You cannot copy content of this page