fbpx
Авто
У столиці вручили ключі першому власнику автомобілів нового покоління BMW i3 (відео)

Екологічні, комфортні та високотехнологічні. У столиці вручили ключі першому власнику електрокара нового покоління BMW i3.

На відміну від попередніх моделей цей автомобіль на одній зарядці може проїхати на половину більшу відстань.

“Прийшов час, коли з’явився автомобіль,який коштує не дорого, але проїжджає 300 кілометрів на одній зарядці і продається він офіційно – це BMW”,– сказав перший власник електричних авто BMW i3 Юрій Горобець.

Електричний автомобіль BMW i3 – ідеальний транспорт для міста, запевняють виробники. Він не виділяє токсичних викидів. А поєднання двигуна, високопродуктивного літієво-іонного акумулятора та інтелектуального управління електроживленням дозволяє легко та комфортно керувати автомобілем. До того ж, це перший серійний автомобіль, який виготовляється лише з екологічних матеріалів.

“В цьому авто немає сталі, немає сталевих деталей двигуна. В ньому багато матеріалів, які є чисто природніми – переробний пластик. Це автомобілі, які дозволяють зберегти навколишнє середовище, а також вони, безумовно, абсолютно чисті для міста, не шумні та нові для нашої країни”,– зазначив генеральний директор “АВТ Боварія” Олександр Тимофеєв .

Виробники сподіваються також на суттєве збільшення зарядних станцій, аби водії мали змогу повною мірою насолоджуватися управлінням сучасних електрокарів.

Читайте також: У Києві батьки маленьких сестер замкнули їх у квартирі і поїхали в село

Джерело.

Related Post

facebook