fbpx
Столиця
У столичному “Ашані” розгорівся скандал через незаконний обшук охоронцями школярок(відео)

Києві вибухнув скандал через конфлікт двох дівчат з охоронцями супермаркету “Ашан”. Ті запідозрили подружок у крадіжці пилочки для нігтів і зачинили їх у кімнаті охорони, йдеться в сюжеті ТСН.

В суботу 10-класниця Дана з подружкою Анею приїхали до магазину по шкарпетки та фарбу для волосся. Вони довго блукали між поличками з косметикою, розрахувалися на касі, а вже після цього дівчат перехопив охоронець із питанням, де пилочка. “Ми знаємо, що ви взяли пилочку і не повернули. Зараз покажіть речі та будемо викликати поліцію”, – переповідають дівчата слова працівника охорони.

Школярки твердять, що навіть не розуміли, про що йдеться, і з переляку були готові вивернути рюкзаки та кишені просто в залі, однак їх провели до спеціальної кімнати. Аргументували це можливістю переглянути відео з доказами факту крадіжки, однак запису так і не показали.

“Я виклала із сумки та рюкзака все, Аня також. Але їх усе одно не влаштувало, що там немає пилочки. Один із них узяв рюкзак, заліз у кишеню і взяв гумку. З такою ухмилкою: де ти поділа пилочку? Кажу: та немає в мене пилочки! У мене вже ком у горлі, я взагалі говорити не можу”, – розповідають дівчата.

Читайте також: Може буде тих заробітків? Відколи Павлику виповнилося три роки, Дмитро гарує на заробітках

За словами школярок, охоронці закінчили обшук та допит, лишень коли переконалися, що серед речей пилочки справді немає. Діти вийшли з кімнати та одразу ж зателефонували батькам. Ті викликали поліцію та поїхали в супермаркет. Те, що сталося, батьки порівняли з поведінкою НКВС. За підсумками подій у крамниці правоохоронці відкрили кримінальне провадження.