fbpx
Авто
У соцмережах прославилася нерозмитнена Audi з дуже красномовним номером (фото)

Днями українська поліція зупинила нерозмитнену Audi британської реєстрації. Достовірно невідомо, хто був за кермом (українець чи іноземець), але судячи з номерів “TI SUKA”, автовласник розуміє російську мову.

Так чи ні, але Ауді з красномовним номером в соцмережах високо оцінили.

Нагадаємо, Верховна Рада дала “зелене світло” медичній реформі. За Закон “Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів” проголосували 240 депутатів при мінімально необхідних 226.

Для автомобілістів України важливим є той факт, що екстрена медична допомога залишиться безкоштовною. Вона входить в гарантований державою пакет послуг. Це важливо, наприклад, при ДTП – за послуги лікарів “швидкої допомоги” і лікування в peaнімації платити не доведеться.

Читайте також: МВС хоче запровадити покарання для власників авто, які навмисно відмотують спідометри

Разом з тим, спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога стане платною. Тобто, за лікування при реабілітації після того ж ДTП потрібно буде платити. Втім, всі ми прекрасно розуміємо, що вони і зараз далеко не завжди безкоштовні. В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун підрахувала, що зараз українці і так оплачують 97% медичних послуг.

 

Джерело.