fbpx
Авто
У скільки українцям обходяться імпортні авто

Майже на півтора мільярда доларів було імпортовано в Україну транспортних засобів за десять місяців 2016 року. Їх загальна кількість склала 93 926 штук, передає “Укравтопром”.

1,139 млрд.доларів імпортери витратили на закупівлю легкових автомобілів. Їх імпорт у порівнянні з минулим роком зріс на третину, а митна вартість збільшилася на 73%. Внаслідок цього середня вартість автомобіля, що завозиться на територію держави, збільшилася в середньому на чотири тисячі доларів і складає зараз 17 тисяч, пише znaj.ua.

З січня по жовтень в Україну найбільше машин, 36,9 тис, завезли з європейських країн, їх частка склала 55%. Загальна вартість цих авто у доларах – 593,5 млн. Середня митна вартість автомобіля з ЄС обійшлася в 16 тис. доларів.

Лідером з імпорту є Німеччина, звідки завезли 11 590 машин, середня вартість яких – 18 тис. доларів. На другому місці – японський автопром. На український ринок з Японії завезли 9 647 автомобілів, середня цінова категорія яких – 24 тис. доларів.

Трійку лідерів замикають американські машини. З січна по жовтень до нас завезли і розмитнили трохи більше п’яти тисяч авто. Коштують вони найдорожче, у середньому – 30 тисяч доларів за одиницю.

Читайте також :  Українці змінюють нові китайські авто на старі Mercedes і BMW

Джерело.

facebook