fbpx

У Шойгу стався інфаркт, він у реанімації, – Леонід Невзлін

У міністра оборони рф Сергія Шойгу стався обширний інфаркт міокарда. Про це розповів екс-співвласник ЮКОСу Леонід Невзлін на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Шойгу вибув з гри. Можливо він стане інвалідом, якщо виживе. У нього раптово стався інфаркт, він в реанімації, підключений до приладів. Ходять чутки, що інфаркт міг статися не від природніх причин”, – написав Невзлін.

Також Невзелін додав, що 20 генералів арештовані, Сурков під домашнім арештом.

– Заарештовано 20 генералів МО. Усі штабні. Тут все ясно – тотальне розкрадання коштів на підготовку українського керівництва та населення до урочистої зустрічі армії визволителів із Росії. З 2014 року вкрадено близько 10 млрд доларів, виділених Путіним на підготовку бліцкригу.

–  Зі смішного. На Аркадія Дворковича готується кримінальна справа, від нього чекають свідчення на його колег та друзів. Джерела у ФСБ говорять про те, що якщо він не піде на угоду зі слідством – його переведуть до СІЗО «Матроська Тиша» або Лефортово.

– Сурков під домашнім арештом, він підозрюється у крадіжці грошей, виділених на підготовку до війни, це та сама справа, за якою заарештовано 20 генералів, – йдеться у повідомленні.

You cannot copy content of this page