fbpx
Дозвілля
У серіал “Школа” шукають нових героїв: актором мoже стати кoжен

Популярності серіалу “Школа” можуть позаздрити навіть багато вітчизняних зірок. Перегляди, пости, перепости, тисячі листів акторам в соцмережах. Згідно зі статистикою, кожну серію дивилося в середньому близько 2 мільйонів телеглядачів. Загальне ж охоплення серіалу склало 20 мільйонів. Тобто кожен другий українець хоча б раз, але подивився “Школу” (фрагмент або цілу серію), пише “КП в Украні”.

Виконавців головних ролей, яких ще пару місяців назад майже ніхто не знав, стали справжніми зірками: їх запрошують на червоні доріжки і на світські заходи, вони дають інтерв’ю і красуються на обкладинках. А, нещодавно, фан-зустріч в одному зі столичних торгових центрів зібрала 9 тисяч шанувальників!

Природно, творці серіалу вирішили не тягнути і вже почали роботу над продовженням. Другий сезон глядачі побачать вже цієї осені.

– “Школа” – це, мабуть, єдиний серіал на телебаченні, який дивляться і бабусі, і їхні онуки, – каже головний продюсер розважальних програм “1 + 1” Ольга Слісаренко. – У соцмережах засмучені закінченням серіалу фанати навіть запустили хештег # сумуюзашколою, який з кожним днем ​​стає популярнішим.

Читайте також: Поки старше покоління обуpeне, юні глядачі рахують хвилини до виходу наступної серії: щo думають українці про серіал “Школа”

У чому секрет такої популярності?

– Для дітей “Школа” стала можливістю знайти спільну мову з батьками, поговорити про те, що їх турбує, – пояснює Слісаренко. – У другому сезоні серіалу ми продовжимо актуалізувати теми, які хвилюють сучасних школярів, але про які мовчать дорослі.

Ольга Слісаренко поки не може розкрити всіх подробиць нового сюжету, але про деяких лінії розповіла журналістам видання.

– У другому сезоні 10-Б стане випускним класом – 11-Б. Так що з’являться нові герої – учні нового 10-Б, – розповідає продюсер. – Глядачі дізнаються, з ким буде Паша – з Нікою або Лолою. У цьому трикутнику може з’явитися четверта людина, яка буде заважати героям побудувати щасливі відносини. Крім того, ми дізнаємося, чи повернеться Алекс з Америки, чи зможуть вони з Катею бути разом, як складеться життя у Дарини Петрівни і чи знайде вона особисте щастя.

Будь в курсі! Як потрапити в серіал? А тепер – найцікавіше. Для пошуку нових героїв творці серіалу оголосили народний кастинг, взяти участь в якому може будь-хто у віці від 16 до 40 років, заповнивши анкету на онлайн-платформі

– Для другого сезону ми продовжуємо шукати акторів, які на власному досвіді пережили серіальні історії і зіткнулися зі схожими проблемами, – каже Ольга Слісаренко.