fbpx

У селі на Прикарпатті поселився відлюдник, якого побоюються місцеві мешканці

На околиці села Нижній Тлумацького району мешкає 30-річний відлюдник, який називає себе Орландо. Він збудував собі кілька хат-мазанок, збирає трави та іноді заходить у місцевий магазин по продукти. Селяни побоюються чоловіка, але він нікому не робить зла і не надокучає. Він просто хоче жити у лісі як екопоселенець. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на 0342.ua.

Хатина відлюдника заввишки трохи більше, ніж півтора метра і розташована за метрів 600 від найближчої хати. Домівка накрита дошками, а посередині витиснений у глині хрест та напис «Португал».

Чоловік колись жив у Португалії на заробітках, навіть мову добре знає. Там він зустрічався з дівчиною, але згодом вони розійшлися, і чоловік розчарувався у жінках. А вже вдома посварився з вітчимом і вирішив покинути звичне життя і оселитися у лісі як відлюдник

Навіть у великі морози чоловік може ходити без взуття. Їсть все, що назбирав влітку в лісі, засушені гриби, ягоди, овочі має від людей, варить супи. Часом нечасті гості принесуть сало чи м’ясо. Орландо у саморобній печі навіть випікає хліб. Іноді заходить у місцевий магазин.

Звідки гроші – не розповідає, але місцеві не помічали, аби він щось крав.

Місцеві мешканці побоюються чоловіка, хоча він ніколи нікому не робив зла. Що робити із диваком, навіть вирішували на сесії сільради, але ні до чого так і не дійшли.

Читайте також: ГУЧНА ЗАЯВА. ПІСЛЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ МІТИНГІВ ПУТІН ЗАХОПЛЮВАТИМЕ МАРІУПОЛЬ – ПОЛІТОЛОГ

You cannot copy content of this page