fbpx
Без рубрики
У сейфі детектива, що вів незалежне розслідування катастрофи MH-17, виявили несподівану знахідку

У Швейцарії вилучили сейф з матеріалами приватного розслідування катастрофи літака Boeing-777, який у липні 2014 в небі над Донбасом збили проросійські терористи.

Слідство у справі про катастрофу вимагає вилучити матеріали приватного розслідування, яке вів детектив з Німеччини Йозеф Реш, пише голландська газета De Telegraaf.

За даними видання, у присутності слідчої групи швейцарська поліція вилучила сейф в банку Цюріха, в якому детектив зберігав матеріали. Окрім матеріалів, у його комірці виявили також сліди вибухівки.

Реш стверджував, що вів розслідування причин катастрофи рейсу МН17 в інтересах анонімного клієнта. У 2015 році він заявив, що виплатив винагороду в розмірі 17 мільйонів євро за певну інформацію про аварію, і що розслідування завершено.

Нідерландські слідчі хочуть долучити зібрані Решем матеріали до офіційного розслідування, проте чи можна розголошувати дані про вміст вилученого з його сейфа ще має вирішити швейцарський суд.

Нагадаємо, 6 червня з’явилась інформація про те, що експерти знайшли великий фрагмент ракети від установки “Бук” поблизу місця катастрофи літака Boeing-777 у липні 2014-го.

  • Читайте також: Bellingcat про Боїнг: Головне знайти екіпаж “Бука”.

Джерело.