fbpx

У росії зупиняється виробництво нових танків через фінансові проблеми та відсутність імпортних комплектуючих, – розвідка

У росії через фінансові проблеми та відсутність імпортних комплектуючих зупиняється виробництво нових танків. Про це повідомило Головне управління розвідки МО України.

Зокрема розповіли про те, що на російському “Уралвагонзаводі” намагаються подолати кризу, яка виникла внаслідок введених санкцій. “Уралвогонзавод” (Нижній Тагіл) – це російський виробник бронетехніки, в першу чергу – основного танку РФ “Т-72”.

“Від початку війни в Україні підприємство зіштовхнулось з численними фінансовими проблемами. Збільшення відсоткових ставок за кредитами, відсутність коштів для обслуговування валютних кредитів, підвищення цін та матеріали та комплектуючі (зокрема, броньована сталь) – ці та інші проблеми значно ускладнили виробництво більшості видів військової техніки”, – йдеться у повідомленні.

Попри широко розрекламоване “імпортозаміщення” росія не спроможна самостійно продовжувати випуск високотехнологічної зброї без продовження постачань імпортних комплектуючих.

Відтак, завод вимушений шукати розв’язання фінансових проблем, в тому числі вимагаючи стовідсоткової передоплати за державними контрактами. Зупиняється виробництво нової техніки, в тому числі танків “Т-90” і “Т-14” (Армата).

Також у Головному управлінні розвідки України зазначили, що створений «оперативний штаб» основним напрямком роботи визначив ремонт пошкодженої у війні з Україною військової техніки.

Фото: Новинарня

You cannot copy content of this page