fbpx
Події
У Росії відреагували на заяву України щодо обстрілу літака над Чорним морем

У штабі Чорноморського флоту Росії спростували заяву офіційного Києва про обстріл українського літака Ан-26.

Про це повідомляє російське видання “ТАСС”.

У штабі флоту стверджують, що літак Ан-26 здійснював два провокаційних польоти на гранично низькій висоті над окупованими буровими вишками у Чорному морі.

“Сьогодні вранці у період 11:30-12:00 за московським часом український літак ЗСУ Ан-26 (бортовий номер №53) скоїв два явних провокаційних заходу на гранично низькій висоті на російські бурові вишки “Таврида” і “Крим-1″ у Чорному морі”, – заявив представник штабу.

У зв’язку з цим охорона бурових вишок подала повітряному судну Ан-26 сигнал, щоб літак не зіткнувся з щоглою вишки. Також штабі Чорноморського флоту РФ запевняють, що обстріл по Ан-26 з боку нафтових вишок не вівся.

“Всі заяви української сторони про нібито обстріл літака Ан-26 – абсолютна брехня. Під час другого заходу українського Ан-26 для запобігання можливої авіакатастрофи через зіткнення з щоглою вишки співробітник підрозділу охорони бурової платформи подав 4 світлових сигналу з “сигнального” пістолета”, – додав він.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що військові Чорноморського флоту Російської Федерації обстріляли літак Військово-морських сил України Ан-26 над Одеським газовим родовищем у Чорному морі.

У Міністерстві оборони підтвердили факт обстрілу транспортного літака Збройних Сил України у Чорному морі.

Читайте також:   Яку комісію кожні 5-15 років проходитимуть водії

Джерело.