fbpx
Події
У росії відповіли батькові строковика з крейсера “Москва”: де син – не знають, бо корабель участі у “війcьковій операції” проти України нібито не брав

Батько одного із солдатів-строковиків з підбитого крейсера “Москва” Дмитро Шкребець стверджує, що зв’язку з сином немає, відколи крейсер пішов на дно.

Натомість у російській прокуратурі кажуть, що строковик зник безвісти у військовій частині.

На запит батька, куди зник його син, російська прокуратура опублікувала відповідь, в якій повідомляється, що корабель не брав участі у “військовій операції” проти України, а де син – не знають. Пошукові роботи нібито не дали результату.

“Крейсер “Москва” не входив до територіальних вод України та “не був включений до переліку військових з’єднань та частин, які залучаються до участі у спеціальній військовій операції”, – йшлося у відповіді російської прокуратури.

Така відповідь обурила чоловіка:

“Острів “Зміїний” це не територіальні води України? Ким треба бути, щоб надсилати нам таке!” – написав росіянин у своїх соцмережах.

Відомо, що чоловік завжди був прихильником путіна, радів з обстрілів українських міст і говорив, що Україна не повинна існувати, але коли вратив сина, раптом змінив риторику.

Фото: ілюстративне, крейсер “москва”