fbpx
Події
У Росії одеську “плакальницю” Ципко зловили на крадіжці допомоги для Донбасу

Спільницю терористів Марію Ципко, яка в Україні “гастролювала” на акціях сепаратистів, в Росії звинуватили в шахрайстві та крадіжці гуманітарної допомоги для Донбасу.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook російська телеведуча і актриса Яна Поплавська, яка повірила шахрайці.

Поплавська, у якої є свій благодійний фонд, заявила, що в 2014 році Ципко звернулася до неї і запропонувала допомогу в доставці гуманітарної допомоги на Донбас. “Плакальниця” надала електронною поштою гарантійні листи, копії довіреності та листи-запити.

“Знайте її в обличчя – Марія Ципко. Вона ж Олена Фом – Марія Погодіна – Марія Бавикіна – Марія Православна та інше. Нам вона назвалася заступником директора “Благодійного Фонду новомучеників та сповідників Христових”, – пише Поплавська на своїй сторінці в Facebook. – Зараз вона, прикриваючись моїм ім’ям, отримує гуманітарні вантажі у різних спонсорів і організацій, у парафій і єпархій та відправляє невідомо куди. Є серйозні підстави вважати, що частину цієї допомоги вона просто привласнює собі, оскільки вантаж жодного разу не дійшов до одержувачів у 100-відсотковому обсязі”, – заявила росіянка.

“Ми передали через неї дитяче взуття, дитяче харчування та засоби особистої гігієни. Але не отримали ніяких звітів! Куди пішов вантаж – абсолютно незрозуміло! На наші претензії ми отримали сеанс істерики і погроз, – додала Яна Поплавська. – З нами зв’язався співробітник фонду Новомучеників і сповідників Христових і повідомив, що до їхньої організації Марія Ципко не має жодного відношення. Працює вона за підробленими документами і печаткою. Наскільки це відомо нам, зараз вона продовжує використовувати моє ім’я і ім’я фонду “НіІХ”, робить спроби знову звертатися за гуманітарною допомогою і збором коштів, вже зареєструвавши свій благодійний фонд “Богородиці переможної”, – додала Поплавська.

Читайте також: У Москві чоловік спаплюжив фотовиставку з українськими військовими (відео)

Джерело.