fbpx
Події
У родині Надії Дорофєєвої сталося горе (фото)

Співачка втратила батька.

Солістка гурту “Время и Стекло” Надія Дорофєєва сповістила шанувальникам сумну звістку.

Співачка втратила батька. На своїй сторінці у Instagram Дорофєєва виклала фото, де вона маленькою позує на руках у тата.

“Я досі, напевно, не вірю і не усвідомлюю. Мені все здається, що це поганий сон. І от-от ти мені надішлеш чергову статтю про здоров’я, або колаж моїх фото під яку-небудь смішну, стару пісню. Па, я за тобою сумую… Я так тобі за все вдячна…” – написала Надя.

Співачка розповіла, що саме батько возив її до школи та забирав додому, що батько займався з майбутньою зіркою з ранку до вечора аранжуванням і пошуками пісень.

“Це ти зі мною їздив по всім вокальним конкурсам. І ще стільки всього, що й не перелічити. Всередині рана і вона свіжа, але моя музика і сім’я мене лікують. Дякую. Я ніколи не писала про свої почуття так… Але гостро відчуваю необхідність трохи видихнути і сказати, як багато тато для мене зробив”, – додала Надя.

Читайте також:ПІШОВ З ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКИЙ КІНОРЕЖИСЕР (ФОТО,ВІДЕО)

Как бы я не пыталась быть сильной , как бы не пыталась отвлекаться и с головой уходить в работу – настаёт момент , когда я остаюсь одна , в тишине … Обычно это происходит перед сном. Я до сих пор наверно не верю и не осознаю . Мне всё кажется , что это дурной сон . И вот вот ты мне пришлёшь очередную статью О здоровье или коллаж моих фото под какую – нибудь смешную , старую песню . Па , я по тебе скучаю… я так тебе за все благодарна … Это ты меня возил каждое утро в школу и забирал домой . Это ты занимался со мной с утра до вечера аранжировками и поисками песен . Это ты со мной ездил по всем вокальным конкурсам . И ещё столько всего, что и не перечислить . внутри рана и она свежая , но моя музыка и семья меня лечат . Спасибо . Я никогда не писала о своих чувствах так .. Но остро ощущаю необходимость немного выдохнуть и сказать , как много папа для меня сделал . Будьте ближе к своих близким . Дарите любовь . Па ❤️

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)

Пап..я так люблю тебя

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)

Джерело.