fbpx
Події
У річницю весілля Оля Полякова показала всю свою сім’ю (фото)

Сьогодні у Олі Полякової та її чоловіка Вадима – річниця весілля. Про це зізналася сама артистка, розмістивши у своєму мікроблозі пост і опублікувавши знімок, на якому зображені вона, Вадим і їх дві дочки – старша Маша і молодша Аліса.

– У мене сьогодні річниця весілля, і з абсолютним сюрпризом на дорозі до Черкас, де у мене концерт, мене зустріла моя сім’я! З шампанським (дитячим) і квітами! Приємно, несподівано, люблю вас мої, – повідомила Суперблондинка.

В інтерв’ю “КП” в Україні “на питання про те, як вона познайомилася з Вадимом (Оля довго приховувала його від сторонніх очей), співачка розповіла:

– Все банально-пребанально – я співала у нього на дні народження, – згадує Оля. – Він зателефонував Поплавському і сказав, що хоче запросити співачку, щоб красива була і щоб співати вміла. Вадик – меломан, тому поступитися принципами не міг. Він розбирається в музиці, у нього колекція вінілу божевільна, купа апаратури, яку він збирав по всьому світу. Коли ми почали жити разом, він жодного разу її не включав – я відбила геть любов до музики (сміється). Але повернемося до знайомства. Той день народження Вадик святкував на кораблі, я співала, був багряний захід, “моє волоссячко трiпав вiтерець”, мені було двадцять, я була молода і свіжа, і, звичайно ж, він упав до моїх ніг. Потім ми вісім місяців дружили (чесно-чесно!), Одружилися – і дружимо донині.

Читайте також: Українська поп-зірка травмувалася: опубліковано фото

Джерело.