fbpx
Події
У ресторані Ахметова зіграли весілля року (фото)

У Донецьку зіграли пишне весілля. Так звана “уповноважена з прав людини” ДНР Дар’я Морозова вийшла заміж за колишнього журналіста телеканалу “LiveNews” Рушана Умярова, пише 7days-ua.

“Правозахисниця” відома, що віддає Україні полонених бойовиками українських громадян. А екс-журналіст ці події пропагував на російських телеканалах.

Морозова старша від Умярова. Нареченій — 27 років, нареченому — 25. Про їх весілля повідомив у соцмережі російський політолог Роман Манекін.

Читайте також:КОЛИШНІЙ ЛІДЕР АВТОМАЙДАНУ ЗІГРАВ КАЗКОВЕ ВЕСІЛЛЯ (ФОТО)

Гуляли по багатому у  нерухомості Рената Ахметова — найкрутішому і найдорожчому ресторані та готелі Донецька “Shakhtar Plaza”. Цей великий готельний комплекс, розташований в центрі Донецька між стадіонами “Донбас Арена” та “Олімпійський”. Був реконструйований 2011 року спеціально для проведення чемпіонату Євро-2012. Тепер у ньому господарюють бойовики і російські окупанти.

Для “весілля року” в терористичній ДНР молодим спекли торт у кілька ярусів. Залу ресторану прикрасили додатковими вогниками, підлогу посипали пелюстками квітів.

Джерело.

Реклама