fbpx

У Приватбанку перестали працювати карти PayPass

Приватбанк рекомендує клієнтам перевипускати безконтактні карти PayPass при виникненні проблем з оплатою. Про це йдеться в повідомленні комунального підприємства “Київський метрополітен”, передають Українські Новини.

Починаючи з 1 січня ряд клієнтів банку зіткнулися з проблемами в безконтактних розрахунках (насамперед у метро) картками PayPass Приватбанку.

“Справді чіпи деяких видів карт не спрацьовують, і це стосується не тільки транзакцій в метро. Нижче – офіційне пояснення Приватбанку, як вирішити питання. Найкращим буде перевипуск цього типу карти”, – цитує метрополітен пояснення Приватбанку.

Власникам карт із таким біном рекомендується перевипустити карту – безкоштовно та з компенсацією комісій, а саме:

1. Перевипуск миттєвої картки – в будь-якому відділенні, швидко і безкоштовно.

2. Якщо карта платна, перевипуск персоналізованої карти також безкоштовний. Для цього необхідно залишити заявку по телефону 3700.

При тому якщо у клієнта тільки карта Mastercard, і він знаходиться за кордоном, рекомендується:

1. спробувати контактний чіп (це часто допомагає);

2. скористатися іншою картою;

3. зняти готівку. Витрати на комісію в цьому випадку банк компенсує. Повернення буде проводиться тільки за транзакціями за кордоном.

Відзначимо, що кореспондент Українських новин на власному досвіді зіткнувся з аналогічною проблемою. При оплаті в магазині термінал відмовив у транзакції. При тому рахунок не є заблокованим, оскільки перекази в Приват 24 здійснюються.

Читайте також: В Україні обвалилися долар і євро

Джерело.

You cannot copy content of this page