fbpx

У продовження зради: Ажіотаж навколо світлини Марини Порошенко на заправці отримав продовження(фото)

Історія з з першою леді України Мариною Поршенко на одній із заправок отримала неочікуване продовження.

Про це пише прес-секретар дружини українського президента Інна Битюк на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, перша леді України не тільки особисто купує продукти в магазині або каву на заправці під час відряджень, а ще й літає рейсовим літаком економ-класу. Крім того, вона оприлюднила відповідну світлину.

“У продовження зради із фотографією Марини Порошенко на касі автозаправки. Відкрию таємницю і розвію міфи «об’єктивних» мас-медіа: Перша леді України не тільки особисто купує продукти в магазині або каву на заправці під час відряджень, як показала моя колега Nataliya Butenko-Beba.

Читайте також: “Нікого не виганяли, транспорт не перекривали”,- Перша леді на заправці розплачується на касі(фото)

Увага! Марина Порошенко літає рейсовим літаком економкласу. Фото зроблене Mysh Mark під час перельоту за маршрутом Київ-Дніпро. Офіційно повідомляю: блогери поряд з літаком не пролітали. Переконливе прохання: використовуючи фото, посилайтесь на першоджерело.

P. S. Чекайте нових фото з життя Першої леді із серії «за кадром».”, – додала Битюк.

Нагадаємо, у четвер, 7 вересня, в мережі з’явився знімок Марини Порошенко на АЗС, першу леді сфотографували біля каси без охорони і помічників.

Фотографія викликала суперечки в мережі, темою яких стали розмови про піар як самої дружини президента, так і блогера, який поширив фотографію.

Згодом з’ясувалося, Блогер Мирослав Олешко, який опублікував знімок Марини Порошенко на одній з київських АЗС, не є автором фотографії, більш того, не був присутній на заправці взагалі.

You cannot copy content of this page