fbpx
Авто
У поїзді “Київ-Ужгород” з’явиться вагон для автомобілів

Послуга запрацює з 13 червня

“Укрзалізниця” призначила курсування вагона-автомобілевоза в складі поїзда №81 / 82 Київ – Ужгород. Скориставшись цією послугою, пасажир може дістатися до місця призначення по залізниці разом зі своїм автомобілем, при цьому відпочиваючи в комфортних умовах і зберігаючи ресурс авто. Оформити перевезення автомобіля в спецвагон можна вже з 13 червня, повідомили в залізничному відомстві.

Вагон-автомобілевоз в складі поїзда № 81/82 Київ – Ужгород відправлятиметься з Києва з 13 червня по понеділках, середах і п’ятницях, а назад з Ужгорода – з 14 червня, по вівторках, четвергах і суботах.

Оформити перевезення автомобіля і отримати його на місці призначення пасажири можуть в багажних відділеннях вокзалів щодня з 8:00 до 17:00. Оформити перевезення автомобіля і придбати квитки для пасажирів, які його супроводжують, можна відразу в обох напрямках. Вартість перевезення автомобіля залежить від його ваги і дальності поїздки.

Також “Укрзалізниця” змінює періодичність курсування вагона-автомобілевоза за маршрутом Київ – Львів – Київ у складі поїзда № 49/50 сполученням Київ – Трускавець – Київ. Так, з 10 червня вагон-автомобілевоз відправлятиметься з Києва по п’ятницях (замість п’ятниці та суботи), зі Львова з 12 червня – по неділях (замість суботи та неділі).

Крім цих поїздів, вагони-автомобілевози зараз курсують також в складі поїздів № 79/80 Київ – Дніпропетровськ – Київ, № 41/42 Дніпропетровськ – Львів – Дніпропетровськ і № 63/64 Дніпропетровськ – Одеса – Дніпропетровськ.

Послуга “Укрзалізниці” з перевезення автомобілів в спеціальних вагонах користується попитом серед пасажирів. Так, за 5 місяців 2016 року вагони-автомобілевози перевезли 1991 автомобіль, тоді як за відповідний період минулого року – 871 автомобіль.

Вагон-автомобілевоз – це суцільнометалевий вагон, в якому передбачені спеціальні засоби для кріплення автомобіля, а також система охорони. Його ємність – 4-8 автомобілів в залежності від габаритів. Вагон-автомобілевоз супроводжує провідник, який оформляє опис транспортного засобу, координує завантаження і вивантаження, і забезпечує збереження авто на шляху прямування.

Джерело.