fbpx
Події
У Порошенка вимагають націоналізувати ROSHEN

На сервісі петицій офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували петицію, в якій Главу держави Петра Порошенка просять націоналізувати корпорацію ROSHEN.

Петицію №22/031831-еп «Націоналізація корпорації ROSHEN» зареєстрували сьогодні, 19 грудня. Автор – Євгеній Капустін, а також петицію №22/031817-еп, автор Ковальчук Наталія Леонідівна “Пропоную видати Указ “Про націоналізацію корпорації “Рошен” та торгової марки “Рошен”.

“Для забезпечення фінансової стабільності в державі та для вирівнювання надходжень та видатків Державного бюджету України пропоную видати Указ “Про націоналізацію корпорації “Рошен” та торгової марким “Рошен” . Корпорація “Рошен” є промисловим об’єктом стратегічного значення. Перебування корпорації в приватній власності завдає іміджевої шкоди Державі Україна перед міжнародною спільнотою та перешкоджає економічній співпраці з країнами Центральної та Західної Європи, Північної Америки, а також налагодження співпраці з Альянсом НАТО”,- йдеться у петиції Наталії Ковальчук.

Аби петицію щодо націоналізації ROSHEN розглянули, вона має набрати 25 тисяч голосів. До кінця збору підписів залишилось 90 днів.

Підписати петицію можна ТУТ або ТУТ, попередньо зареєструвавшись на сайті.

Нагадаємо, вчора пізно ввечері Кабмін офіційно заявив про націоналізацію «Приватбанку». Відтак, банк переходить у 100% власність держави.

Читайте також: Коломойський залишиться задоволений: експерти розповіли, що Порошенко віддасть олігархові за ПриватБанк

Джерело.

facebook