fbpx

У Польщі виявили величезне підпільне виробництво віагари

Як повідомляє польське інформаційне агентство tvn.24 , поліція Польщі відзвітувала про арешт злочинного угруповання, яке налагодило найбільше в світі виробництво стероїдних препаратів і віагри. Підпільний завод розташовувався в Куявсько-Поморському воєводстві поблизу Бидгощі на території приватного будинку.

У момент проникнення поліції в будівлю в ньому знаходився один чоловік, решту членів злочинного угруповання вдалося заарештувати пізніше. Затриманим були пред’явлені звинувачення в «незаконному виробництві препаратів, що створюють небезпеку для життя і здоров’я людей». Як з’ясувалося, підпільний завод існував протягом декількох місяців. Підслідні пояснили, що спочатку вони робили не більше ста таблеток в партії і продавали їх через Інтернет. Бізнес виявився прибутковим і поступово вони доросли до невеликої фабрики.

Виробничі приміщення перебували в приватному будинку, входи в них ретельно маскувалися шафами і іншими предметами інтер’єру. Всередині «цехів» поліція виявила 48 верстатів, які беруть участь в хімічних процесах синтезу препаратів і їх таблетуванні. Слідчим органам вдалося вилучити більше 430 тисяч стероїдних таблеток і близько 100 000 таблеток віагри.

Читайте також: ПІДПІЛЬНЕ КАЗИНО: В ХАРКОВІ ПОКАЗАЛИ, ДЕ СИН АВАКОВА “СПУСТИВ” 100 ТИС (+ВІДЕО)

Джерело.

You cannot copy content of this page