fbpx

У Польщі судять українців за публічну пропаганду фашизму

Двох українців, затриманих за демонстрацію нацистського привітання перед пам’ятником на території колишнього концтабору Майданек у Польщі, засудили до 10 місяців позбавлення волі умовно з відстрочкою вироку на 3 роки. Також чоловіків оштрафували на 1,5 тисячі злотих, повідомляє Dziennik Wschodni.

Обидва українці визнали свою провину і готові добровільно понести покарання. Але прокуратура не згодна з таким вироком і направила до суду повторне звинувачення. Справу проти українців будуть розглядати у звичайному порядку, обом загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років.

19-річного Андрія та 21-річного Євгена затримали ще у травні, обидва живуть в Любліні, де працюють на складі одного зі супермаркетів. Під час відвідування території колишнього концтабору Майданек, де тепер діє музей, вони стали перед Пам’ятником боротьби і мучеництва і “почали виконувати жести нацистського привітання”, роблячи фотографії на пам’ять.

Співробітники музею викликали поліцію, молодих людей затримали того ж дня. Прокуратура висунула їм звинувачення у публічній пропаганді фашизму та оскверненні Пам’ятника боротьби і мучеництва.

Читайте також:  Запрошення на роботу в Польщу більше не діятиме: нові правила видачі робочих віз

Джерело.

You cannot copy content of this page