fbpx
Дозвілля
У Польщі створили спеціальний cайт для пошуку фахівців з України

Польські працедавці дедалі частіше зіштовхуються з проблемою нестачі робочих рук. У різних галузях не вистачає фахівців, а також некваліфікованих робітників. Цю прогалину заповнюють громадяни України. Для полегшення контакту між польськими роботодавцями та українцями, охочими приїхати до Польщі на роботу, створений портал “Praca dla Ukrainy” – www.pracadlaukrainy.pl.

“Це, з одного боку, дуже корисний інструмент для роботодавця в пошуку працівника, а з іншого – можливість потенційному працівнику представити свої вміння роботодавцю, – підкреслює директор порталу Даніель Дзєвіт. – Портал „Робота для України” – це новий інструмент в Інтернеті, що дозволяє польському роботодавцеві знайти українських працівників, повідомляє Польське радіо.

Ми знаємо, що вони є, тільки не знаємо де. Знають про це агентства з працевлаштування, в їхній базі даних є різні працівники, різних професій, з різним досвідом. Але їм за послугу потрібно заплатити багато грошей, приблизно 2-3 тисячі злотих (454-682 євро) за працівника.

Тому ми створили інструмент, такий собі професійний Фесйбук, для громадян України, щоб вони могли проявити себе, показати, що вміють робити”.

Даніель Дзєвіт каже, що працівники з України можуть не тільки прибирати або будувати, як зазвичай вважають: “Виявляється, що у нас створено вже 1000 профілів на порталі. Це люди з юридичною освітою. Частина з них живе в Україні, частина – в Польщі. Є також велика база даних студентів, молодих людей, які пов’язують своє майбутнє з Польщею, які хочуть тут працювати, розвиватися і залишитися”.

Читайте також: Машиніст і тістороб увійшли до 19 пріоритетних професій в Україні

Джерело.